O firmie

Spółka „SANDO” powstała w listopadzie 2004 r. z połączenia dwóch przedsiębiorstw wieloletnie działających na terenie Płd. Wschodniej Polski.
Dysponujemy magazynem o pow. ok. 1500 m2 z chłodniami kontrolowanymi. Obiekt ten został wybudowany w 2003 r. i wyposażony w nowoczesne maszyny i urządzenia. Pozwala to nam na realizowanie zamówień klienta w jak najkrótszym czasie. Firma nasza współpracuje z wieloma indywidualnymi gospodarstwami rolnymi oraz dużą grupą producentów owoców i warzyw stale się rozwijając i poszerzając ofertę.

W naszym magazynie następuje odbiór jakościowy już przygotowanego towaru przez producentów, jak również samodzielnie sortujemy i pakujemy owoce i warzywa nam dostarczone według życzenia klienta. Proces produkcyjny kończymy paletyzacją gotowego towaru i sprawnym załadunkiem.

Od wielu lat również importujemy owoce i warzywa między innymi z Hiszpanii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec itd. Współpracujemy z wiarygodnymi i sprawdzonymi dostawcami z Unii Europejskiej jak i z poza terenu Wspólnoty. Eksportujemy również nasze produkty do krajów Unii Europejskiej a także poza granicę Unii.

Na każdym etapie stosujemy najwyższe normy jakościowe. Zapewniamy, że dostarczony przez nas towar zaspokoi w pełni państwa oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy.